Ostatnia farma - (2004)

Ostatnia farma Síðasti bærinn 2019-09-16 06:47:38

Tytuł oryginalny: Síðasti bærinn - (2004 ) - (17 min.)

Opis filmu Ostatnia farma (Síðasti bærinn 2004 ):

Stary farmer Hrafn (Jón Sigurbjörnsson), wbrew woli dzieci pragnących widzieć go w komfortowym domu spokojnej starości, upiera się przy pozostaniu w swoim gospodarstwie na niedostępnym odludziu. Pewnego dnia wydarza się jednak coś, co sprawia, że rozpoczyna on realizację precyzyjnego i pełnego ponurej determinacji planu, o którym myślał już od dawna.

Obsada: Jón Sigurbju00f6rnsson Kristjana Vagnsdottir u00d3lafu00eda Hru00f6nn Jónsdóttir Siguru00f0ur Sku00falason

Film Ostatnia farma jest to produkcja, której rok produkcji to 2004 roku. Ostatnia farma powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Ostatnia farma uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ostatnia farma online" lub "film Ostatnia farma cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ostatnia farma legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ostatnia farma online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.