Outlander - (2014)

Outlander 2020-03-03 14:51:34

Tytuł oryginalny: Outlander - (2014 ) - (00 min)

Premiera: 2014-01-05

Opis filmu Outlander ( 2014 ):

W serialu „Outlander” podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa. Zostaje zmuszona do poślubienia Jamiego Frasera, młodego, szlachetnego i romantycznego szkockiego wojownika. Pomiędzy dwójką bohaterów rodzi się jednak uczucie, co sprawia, że Claire czuje się rozdarta pomiędzy dwóch całkowicie odmiennych mężczyzn w dwóch różnych światach.

Obsada: Caitriona Balfe Duncan Lacroix Frances de la Tour Gary Lewis Graham McTavish Grant O'Rourke Sam Heughan Tobias Menzies

Film Outlander jest to produkcja, której rok produkcji to 2014 roku. Outlander powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Outlander uznaje się date: 2014-01-05.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Outlander online" lub "film Outlander cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Outlander legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Outlander online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.