Palindromy - (2004)

Palindromy Palindromes 2019-09-13 04:32:05

Tytuł oryginalny: Palindromes - (2004 ) - (1 godz. 40 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Todd Solondz
Obsada: Angela Pietropinto, Bill Buell, Ellen Barkin, Emani Sledge, Hillary B. Smith, Matthew Faber, Richard Masur, Valerie Shusterov,
Premiera: 2005-01-21
Opis filmu Palindromy:

Palindromy Todda Solondza to odważny i ambitny film, którego celem jest prowokacja, ale z filmów tego reżysera nigdy nie wychodzi się niewzruszonym. W Palindromach znaleźli się bohaterowie będący zwolennikami bądź przeciwnikami aborcji. Film wytyka wady obu stanowisk. Nie ma w nim bohaterów bez skazy, ani złoczyńców bez zalet, niezależnie od tego, kogo uważa się za bohatera, a kogo za łotra. Ta niedookreśloność zostaje wzbogacona o konsternację faktem, że główna postać o imieniu Aviva, 12-letnia dziewczynka, grana jest przez ośmiu różnych aktorów: między innymi dwóch dorosłych ludzi, chłopca, i sześciolatkę. Na dodatek nie zawsze nazywa się Aviva.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.