Palindromy cda online. Zobacz online
Ocena Filmweb 6,8 Ocena IMDB 6.80

Palindromy - (2004)

Palindromy Palindromes 2020-03-17 01:02:39

Tytuł oryginalny: Palindromes - (2004 ) - (1 godz 40 min)

Scenariusz:
Reżyseria: Todd Solondz
Obsada: Angela Pietropinto Bill Buell Ellen Barkin Emani Sledge Hillary B. Smith Matthew Faber Richard Masur Valerie Shusterov
Premiera: 2004-09-03

Opis filmu Palindromy (Palindromes 2004):

Palindromy Todda Solondza to odważny i ambitny film, którego celem jest prowokacja, ale z filmów tego reżysera nigdy nie wychodzi się niewzruszonym. W Palindromach znaleźli się bohaterowie będący zwolennikami bądź przeciwnikami aborcji. Film wytyka wady obu stanowisk. Nie ma w nim bohaterów bez skazy, ani złoczyńców bez zalet, niezależnie od tego, kogo uważa się za bohatera, a kogo za łotra. Ta niedookreśloność zostaje wzbogacona o konsternację faktem, że główna postać o imieniu Aviva, 12-letnia dziewczynka, grana jest przez ośmiu różnych aktorów: między innymi dwóch dorosłych ludzi, chłopca, i sześciolatkę. Na dodatek nie zawsze nazywa się Aviva.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.