Pani z przedszkola - (2014)

Pani z przedszkola 2020-03-01 04:46:49

Tytuł oryginalny: Pani z przedszkola - (2014 ) - (1 godz 30 min)

Premiera: 2014-12-25

Opis filmu Pani z przedszkola ( 2014 ):

„Pani z przedszkola” to obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli.

Obsada: Adam Woronowicz Agata Kulesza Cezary Morawski India Dudek Karolina Gruszka Krystyna Janda Łukasz Simlat Marian Dziędziel

Film Pani z przedszkola jest to produkcja, której rok produkcji to 2014 roku. Pani z przedszkola powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Pani z przedszkola uznaje się date: 2014-12-25.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 4,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pani z przedszkola online" lub "film Pani z przedszkola cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pani z przedszkola legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pani z przedszkola online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.