Pasażerka - (1963)

Pasażerka 2020-02-27 10:56:15

Tytuł oryginalny: Pasażerka - (1963 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 1963-09-20

Opis filmu Pasażerka ( 1963 ):

W tłumie turystów zapełniających pokład transatlantyckiego statku znajduje się niemieckie małżeństwo, Walter i Liza. Oboje niewiele wiedzą o swej przeszłości, ale tworzą harmonijny związek. W jednym z portów, do których zawijają podczas rejsu, na statek wsiada kobieta, która przypomina Lizie kogoś, kogo poznała przed laty, służąc w kobiecych formacjach SS w Oświęcimiu. Falą wspomnień wraca do Lizy obozowa przeszłość, a wraz z nią pamięć o jednej z więźniarek, na której Liza próbowała esesmańskich metod „wychowawczych”.

Obsada: Aleksandra u015aląska Anna Ciepielewska Barbara Horawianka Jan Kreczmar Janusz Bylczyński Krzesisława Dubielówna Marek Walczewski Maria Ciesielska

Film Pasażerka jest to produkcja, której rok produkcji to 1963 roku. Pasażerka powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Pasażerka uznaje się date: 1963-09-20.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pasażerka online" lub "film Pasażerka cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pasażerka legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pasażerka online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.