Pericle il Nero - (2016)

Pericle il Nero Pericle il Nero 2019-10-29 05:38:34

Tytuł oryginalny: Pericle il Nero - (2016 ) - (1 godz. 45 min.)

Opis filmu Pericle il Nero (Pericle il Nero 2016 ):

Film „Pericle – Il Nero”, to czarny kryminał, będący ekranizacją powieści Giuseppe Ferrandino pod tym samym tytułem. Przedstawiona jest w nim historia Pericle’a Scalzzone (Michael Pitt) – gangstera i członka neapolitańskiej mafii – camorry, który jest odpowiedzialny za karanie zdrajców rodziny. Pericle nie zna innego życia niż to w półświatku, nie doświadczył też innych relacji z ludźmi niż te dotychczasowe, oparte na przemocy. Wszystko zmieni się niespodziewanie, kiedy Pericle przypadkowo zostanie wmieszany w porachunki mafijne, a tym samym stanie się persona non grata dla ojca chrzestnego rodziny – Luigino Pizza. Uciekając, zakochuje się i odkrywa przedsmak świata, który dotychczas był dla niego niedostępny.

Obsada: Eduardo Scarpetta Gigio Morra Lucia Ragni Maria Luisa Santella Marina Fou00efs Nissim Renard Riccardo Scamarcio Valentina Acca

Film Pericle il Nero jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Pericle il Nero powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Pericle il Nero uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pericle il Nero online" lub "film Pericle il Nero cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pericle il Nero legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pericle il Nero online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.