Pobierzmy się - (1951)

Pobierzmy się Let's Make It Legal 2019-09-14 14:47:14

Tytuł oryginalny: Let's Make It Legal - (1951 ) - (1 godz. 17 min.)

Premiera: 1952-07-11

Opis filmu Pobierzmy się (Let's Make It Legal 1951 ):

Choć państwo Miriam i Hugh Halsworthowie mają długi staż małżeński, decydują się na rozstanie. Ich pełnoletnia córka, Barbara chciałaby, aby rodzice ponownie się zeszli. Miriam nie zamierza jednak dłużej tolerować nieodpowiedzialności męża, który prowadzi bardzo rozrywkowy tryb życia i w dodatku jest hazardzistą. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w mieście pojawia się milioner Victor Macfarland, z którym pani Halsworth była przed laty związana. Dopiero wówczas Hugh uświadamia sobie, że może stracić żonę. Niestety, jego starania nie przynoszą spodziewanych rezultatów…

Obsada: Barbara Bates Claudette Colbert Frank Cady Jim Hayward Macdonald Carey Marilyn Monroe Robert Wagner Zachary Scott

Film Pobierzmy się jest to produkcja, której rok produkcji to 1951 roku. Pobierzmy się powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Pobierzmy się uznaje się date: 1952-07-11.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pobierzmy się online" lub "film Pobierzmy się cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pobierzmy się legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pobierzmy się online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.