Podryw - (1989)

Podryw Babycakes 2019-09-14 14:32:31

Tytuł oryginalny: Babycakes - (1989 ) - (1 godz. 34 min.)

Premiera: 1989-02-14

Opis filmu Podryw (Babycakes 1989 ):

Życie Grace jest nudne i pozbawione nadziei. Niezbyt atrakcyjna dziewczyna marzy o wielkim i prawdziwym uczuciu, ale jest przekonana, że nigdy nie znajdzie sobie chłopaka. Kiedy więc poznaje przystojnego maszynistę pociągów metra , zakochuje się w nim bez pamięci. Wkrótce odkrywa, że dzięki miłości nie pozbędzie się dręczących ją problemów.

Obsada: Betty Buckley Craig Sheffer Cynthia Dale Jihmi Kennedy John Karlen Paul Benedict Rhonda Jo Petty Ricki Lake

Film Podryw jest to produkcja, której rok produkcji to 1989 roku. Podryw powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Podryw uznaje się date: 1989-02-14.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Podryw online" lub "film Podryw cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Podryw legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Podryw online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.