Polowanie na jednorożca - (1999)

Polowanie na jednorożca The Hunt for the Unicorn Killer 2019-09-14 11:32:29

Tytuł oryginalny: The Hunt for the Unicorn Killer - (1999 ) - (4 godz.)

Premiera: 1999-05-09

Opis filmu Polowanie na jednorożca (The Hunt for the Unicorn Killer 1999 ):

Film opowiada historię opartą na faktach. Filadelfijski aktywista Ira Einhorn (w wolnym tłumaczniu Einhorn to jednorożec) żył naprawdę…. Rok 1972. Holly Maddux, świeżo upieczona absolwentka colledge’u poznaje charyzmatycznego Ire Einhorne’a i zaczyna go darzyć głebokim uczuciem. Wkrótce Holly przkoenuje się, ze jej ukochane nie jest taki jaki jej się wydawał. Pod maską błyskotliwego, szczerego i aktywnego cżłowieka, Ira skrywa mroczne „ja” – przerażajacą twarz psychopaty. Ten burzliwy związek bardzo martwi bliskich Holly, szczególnie jej ojca…. Gdy Holly znika w tajemniczych okolicznościach, dochodzi do tragedii….

Obsada: Brian Kerwin Kellie Overbey Kevin Anderson Kristin Booth Martin Donovan Naomi Watts Ruben Santiago-Hudson Tom Skerritt

Film Polowanie na jednorożca jest to produkcja, której rok produkcji to 1999 roku. Polowanie na jednorożca powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Polowanie na jednorożca uznaje się date: 1999-05-09.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Polowanie na jednorożca online" lub "film Polowanie na jednorożca cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Polowanie na jednorożca legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Polowanie na jednorożca online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.