Powrót na Ziemię - (1966)

Powrót na Ziemię 2020-02-27 11:46:53

Tytuł oryginalny: Powrót na Ziemię - (1966 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1967-02-03

Opis filmu Powrót na Ziemię ( 1966 ):

Po przeżyciach wojennych Stefan nie potrafi wrócić do normalnego życia. Wciąż wspomina okupację, kiedy wraz z żoną uciekł z transportu. Oboje, skrajnie wyczerpani, postanowili popełnić samobójstwo. Kiedy Wanda skoczyła do rzeki jemu zabrakło odwagi. Teraz żyje z poczuciem winy za jej śmierć. Pewnego dnia spotyka na ulicy żonę, którą uratowali wtedy przypadkowi ludzie. Rozstają się jednak, kiedy Wanda dowiaduje się prawdy… [opis dystrybutora]

Obsada: Bohdana Majda Ewa Krzyżewska Feliks Żukowski Irena Szczurowska Maria Omielska Stanisław Mikulski Tadeusz Schmidt Witold Pyrkosz

Film Powrót na Ziemię jest to produkcja, której rok produkcji to 1966 roku. Powrót na Ziemię powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Powrót na Ziemię uznaje się date: 1967-02-03.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Powrót na Ziemię online" lub "film Powrót na Ziemię cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Powrót na Ziemię legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Powrót na Ziemię online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.