Pozostawieni - (2014)

Pozostawieni The Leftovers 2020-03-03 15:16:50

Tytuł oryginalny: The Leftovers - (2014 ) - (00 min)

Premiera: 2014-06-29

Opis filmu Pozostawieni (The Leftovers 2014 ):

Nowy serial HBO "Pozostawieni" powstał na motywach bestsellerowej książki Toma Perrotty pt. "The Leftovers". Kiedy nagle znika 2% ludności, ci, którzy pozostali, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Trudno im odciąć się od tego, co się wydarzyło.

Obsada: Amanda Warren Ann Dowd Carrie Coon Christopher Eccleston Janel Moloney Justin Theroux Liv Tyler Michael Gaston

Film Pozostawieni jest to produkcja, której rok produkcji to 2014 roku. Pozostawieni powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Pozostawieni uznaje się date: 2014-06-29.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pozostawieni online" lub "film Pozostawieni cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pozostawieni legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pozostawieni online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.