Przed zachodem słońca - (2004)

Przed zachodem słońca Before Sunset 2020-03-01 10:32:41

Tytuł oryginalny: Before Sunset - (2004 ) - (1 godz 17 min)

Premiera: 2004-02-10

Opis filmu Przed zachodem słońca (Before Sunset 2004 ):

Dziewięć lat temu Jesse (Ethan Hawke) i Celine (Julie Delpy) spotkali się przez przypadek w Wiedniu. Mimo że nie znali się wcale, całą noc spędzili na rozmowach o życiu, wartościach, o rzeczach tych błahych i tych ważnych. Rozstali się tuż przed świtem, obiecując, że zobaczą się już za sześć miesięcy. Do spotkania jednak nie doszło… Teraz, po upływie tylu lat, ich drogi niespodziewanie przecinają się ponownie w Paryżu, gdzie Jesse promuje swoją najnowszą książkę. Na jednym ze spotkań dla czytelników pojawia się Celine… Oboje mają kilka godzin, by uporać się ze swoimi uczuciami, przeszłością i odpowiedzieć na trudne pytanie: Czy znaczą wciąż dla siebie tyle, co dziewięć lat temu?

Obsada: Albert Delpy Diabolo Ethan Hawke Mariane Plasteig Marie Pillet Rodolphe Pauly Vernon Dobtcheff

Film Przed zachodem słońca jest to produkcja, której rok produkcji to 2004 roku. Przed zachodem słońca powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Przed zachodem słońca uznaje się date: 2004-02-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Przed zachodem słońca online" lub "film Przed zachodem słońca cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Przed zachodem słońca legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Przed zachodem słońca online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.