Przekroczyć granice - (1992)

Przekroczyć granice Crossing the Bridge 2019-09-14 14:32:19

Tytuł oryginalny: Crossing the Bridge - (1992 ) - (1 godz. 45 min.)

Premiera: 1992-09-11

Opis filmu Przekroczyć granice (Crossing the Bridge 1992 ):

Detroit, 1975 r. Trójka przyjaciół – Mort Golden, Tim Reese i Danny Morgan – po skończeniu szkoły nie ma pomysłu na dalsze życie. Morton chciałby zostać pisarzem, ale na razie pracuje w warsztacie swojego wuja, chociaż to zajęcie go nie interesuje. Dzięki matce, poznaje znanego dziennikarza i pisarza, który ma za zadanie wprowadzić młodego człowieka do środowiska literackiego. Niestety, w trakcie spotkania starszy pan umiera na atak serca. Po tym wydarzeniu Morton zostaje zwolniony z pracy, ponieważ wujek posądza go o spowodowanie śmierci swego przyjaciela. Pewnego dnia znajomy trójki przyjaciół proponuje im ryzykowne, ale bardzo opłacalne zadanie. Chłopcy przystają na propozycję, nie wiedząc, że rzekoma „trawka”, którą mają przewieźć, to heroina. Na miejscu chcą wycofać się z umowy, ale jest już za późno…

Obsada: Cheryl Pollak Hy Anzell Jason Gedrick Josh Charles Ken Jenkins Richard Edson Rita Taggart Stephen Baldwin

Film Przekroczyć granice jest to produkcja, której rok produkcji to 1992 roku. Przekroczyć granice powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Przekroczyć granice uznaje się date: 1992-09-11.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Przekroczyć granice online" lub "film Przekroczyć granice cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Przekroczyć granice legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Przekroczyć granice online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.