Przyjaciele z kasą - (2006)

Przyjaciele z kasą Friends with Money 2020-04-12 04:25:34

Tytuł oryginalny: Friends with Money - (2006 ) - (1 godz 28 min)

Premiera: 2006-01-19

Opis filmu Przyjaciele z kasą (Friends with Money 2006 ):

Opowieść o czterech przyjaciółkach "na całe życie”, mieszkających na Zachodnim Wybrzeżu, które osiągnęły już pewien poziom wygody w swoim życiu i już zdążyły przyzwyczaić się do markowych ciuchów, przyjęć charytatywnych i opieki nad mężami i potomstwem. Ale gdy osiągają „pewien wiek” niezałatwione sprawy zaczynają burzyć ich wygodne życie.

Obsada: Bobby Coleman Catherine Keener Frances McDormand Jason Isaacs Jennifer Aniston Joan Cusack K.C. Clyde Scott Caan

Film Przyjaciele z kasą jest to produkcja, której rok produkcji to 2006 roku. Przyjaciele z kasą powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Przyjaciele z kasą uznaje się date: 2006-01-19.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Przyjaciele z kasą online" lub "film Przyjaciele z kasą cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Przyjaciele z kasą legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Przyjaciele z kasą online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.