Rany - (1998)

Rany Rane 2019-09-14 14:32:05

Tytuł oryginalny: Rane - (1998 ) - (1 godz. 43 min.)

Opis filmu Rany (Rane 1998 ):

Historia dwóch dorastających młodzieńców wychowanych w serbskim blokowisku, którzy pną się po szczeblach w serbskiej hierarchii gangsterskiej. Wujek Kure był ich idolem za swoje gangsterskie podejście do życia, obaj chcą zostać kimś takim.

Obsada: Andreja Jovanovic Branka Katiu0107 Dragan Bjelogrliu0107 Dusan Pekic Milan Maric Nikola Kojo Predrag 'Miki' Manojlovic Vesna Trivaliu0107

Film Rany jest to produkcja, której rok produkcji to 1998 roku. Rany powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Rany uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Rany online" lub "film Rany cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Rany legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Rany online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.