Rawhide - (1959)

Rawhide 2020-03-01 05:11:38

Tytuł oryginalny: Rawhide - (1959 ) - (00 min)

Premiera: 1959-01-09

Opis filmu Rawhide ( 1959 ):

Rok 1869. Gil Favor (Eric Fleming) podjął się niezwykle trudnego zadania – wraz z 20 ludźmi ma przeprowadzić 3000 sztuk bydła z San Antonio w stanie Texas do Sedalii w stanie Missouri. Po drodze Favor, jego prawa ręka Rowdy Yates (Clint Eastwood) i reszta bohaterów przeżyją wiele przygód i nieraz będą musieli z trudem wyjść z opresji. Film oparty jest częściowo na wspomnieniach George C. Duffielda, który w 1866 roku eskortował stado bydła właśnie tym szlakiem.

Obsada: Charles D. Gray Clint Eastwood Eric Fleming Paul Brinegar Raymond St. Jacques Robert Cabal Steve Raines William R. Thompkins

Film Rawhide jest to produkcja, której rok produkcji to 1959 roku. Rawhide powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Rawhide uznaje się date: 1959-01-09.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Rawhide online" lub "film Rawhide cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Rawhide legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Rawhide online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.