Razem i oddzielnie - (1998)

Razem i oddzielnie Next Stop Wonderland 2019-09-14 14:32:20

Tytuł oryginalny: Next Stop Wonderland - (1998 ) - (1 godz. 45 min.)

Premiera: 1998-08-21

Opis filmu Razem i oddzielnie (Next Stop Wonderland 1998 ):

Boston. Trzydziestoletnia pielęgniarka Erin Castleton zostaje porzucona przez chłopaka i popada w depresję. Piper, matka dziewczyny, która jest szefową agencji modelek, postanawia pomóc córce w znalezieniu odpowiedniego partnera. W tajemnicy przed nią zamieszcza w gazecie anons towarzyski. Początkowo Erin jest oburzona pomysłem matki, w końcu jednak zaczyna spotykać się z mężczyznami, którzy odpowiedzieli na ogłoszenie. Niestety, żaden z nich nie spełnia jej oczekiwań. Zycie młodej kobiety odmienia przypadkowe spotkanie w metrze z samotnym trzydziestokilkuletnim Alanem Monteiro…

Obsada: Alan Gelfant Cara Buono Hope Davis Jason Lewis Philip Seymour Hoffman Roger Rees Sam Seder Victor Argo

Film Razem i oddzielnie jest to produkcja, której rok produkcji to 1998 roku. Razem i oddzielnie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Razem i oddzielnie uznaje się date: 1998-08-21.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Razem i oddzielnie online" lub "film Razem i oddzielnie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Razem i oddzielnie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Razem i oddzielnie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.