Rodzina Soprano - (1999)

Rodzina Soprano The Sopranos 2020-03-03 19:16:56

Tytuł oryginalny: The Sopranos - (1999 ) - (58 min)

Premiera: 1999-01-10

Opis filmu Rodzina Soprano (The Sopranos 1999 ):

Bijący rekordy oglądalności serial TV, który wyróżniono licznymi nagrodami. Tony Soprano mieszka w domku na przedmieściach w New Jersey, jest ojcem rodziny i… szefem miejscowej mafii. Kłopoty w "pracy" i w domu zdają się go przerastać, zwraca się więc o pomoc do lekarki-psychiatry, która nie do końca zdaje sobie sprawę, kim jest jej pacjent. [opis dystrybutora]

Obsada: Dominic Chianese Edie Falco James Gandolfini Lorraine Bracco Michael Imperioli Robert Iler Steven Van Zandt Tony Sirico

Film Rodzina Soprano jest to produkcja, której rok produkcji to 1999 roku. Rodzina Soprano powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Rodzina Soprano uznaje się date: 1999-01-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Rodzina Soprano online" lub "film Rodzina Soprano cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Rodzina Soprano legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Rodzina Soprano online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.