Rozdarte niebo - (2000)

Rozdarte niebo Il cielo cade 2019-09-13 20:47:22

Tytuł oryginalny: Il cielo cade - (2000 ) - (1 godz. 42 min.)

Premiera: 2000-05-26

Opis filmu Rozdarte niebo (Il cielo cade 2000 ):

Lato 1944 roku, Toskania. Dwie małe siostrzyczki, Penny i Baby, tracą rodziców w wypadku samochodowym. W wyniku takiej tragedii obie trafiają pod opiekę swojej ciotki i wuja, niemieckiego Żyda, intelektualisty, właściciela ziemskiego. Siostrzyczki początkowo nieufne wobec nowego otoczenia, stopniowo zaczynają przyzwyczajać się oraz zdobywać przyjaciół. Z dala od problemów toczącej się wojny przeżywają przygody, które przysparzają im wiele dziecięcych radości i dylematów. Z czasem brutalna wojna dociera również do Toskanii. W obliczu realnego zagrożenia wielu mieszkańców dworu decyduje się uciec do Szwajcarii. Wuj dziewczynek postanawia jednak pomimo ostrzeżeń przychylnych mu ludzi pozostać wraz z całą rodziną w domu. Czy podjęte ryzyko okaże się zbyt duże? Wspaniały film o miłości rodzinnej, ludzkim honorze oraz poczuciu własnej godności.

Obsada: Adelaide Foti Barbara Enrichi Fabrizio Jovine Gianna Giachetti Isabella Rossellini Jeroen Krabbé Luciano Virgilio Mauro Marino

Film Rozdarte niebo jest to produkcja, której rok produkcji to 2000 roku. Rozdarte niebo powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Rozdarte niebo uznaje się date: 2000-05-26.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Rozdarte niebo online" lub "film Rozdarte niebo cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Rozdarte niebo legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Rozdarte niebo online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.