Sama przeciw wszystkim - (2016)

Sama przeciw wszystkim Miss Sloane 2020-03-01 19:06:23

Tytuł oryginalny: Miss Sloane - (2016 ) - (2 godz 12 min)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2016-11-11

Opis filmu Sama przeciw wszystkim (Miss Sloane 2016 ):

Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń, Elizabeth zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Wspierana przez biznesmena Rodolfo Schmidta (Mark Strong) i zespół młodych talentów, wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Szybko staje się jasne, że w starciu z najgroźniejszym przeciwnikiem w karierze, za wygraną przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.

Obsada: Alison Pill David Wilson Barnes Dylan Baker Gugu Mbatha-Raw Jake Lacy Jessica Chastain Mark Strong Michael Stuhlbarg

Film Sama przeciw wszystkim jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Sama przeciw wszystkim powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Sama przeciw wszystkim uznaje się date: 2016-11-11.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Sama przeciw wszystkim online" lub "film Sama przeciw wszystkim cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Sama przeciw wszystkim legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Sama przeciw wszystkim online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.