Sama przeciw wszystkim - (2016)

Sama przeciw wszystkim Miss Sloane 2019-09-12 02:16:54

Tytuł oryginalny: Miss Sloane - (2016 ) - (2 godz. 12 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Jonathan Perera
Reżyseria: John Madden
Obsada: Alison Pill, David Wilson Barnes, Dylan Baker, Gugu Mbatha-Raw, Jake Lacy, Jessica Chastain, Mark Strong, Michael Stuhlbarg,
Premiera: 2016-12-09
Opis filmu Sama przeciw wszystkim:

Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń, Elizabeth zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Wspierana przez biznesmena Rodolfo Schmidta (Mark Strong) i zespół młodych talentów, wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Szybko staje się jasne, że w starciu z najgroźniejszym przeciwnikiem w karierze, za wygraną przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.