Sen zimowy - (1997)

Sen zimowy Winterschläfer 2019-09-14 14:46:48

Tytuł oryginalny: Winterschläfer - (1997 ) - (2 godz. 2 min.)

Opis filmu Sen zimowy (Winterschläfer 1997 ):

W górskim domu położonym w sąsiedztwie farmy miejscowego rolnika Thea spotyka się młoda tłumaczka Rebecca i jej nowy kochanek, instruktor narciarski Marco. Spragniony miłosnych rozkoszy Marco zostawia przez nieuwagę kluczyki w stacyjce samochodu. Kochającą się parę zauważa przez okno Rene, operator w miejscowym kinie „Sleepers” połączonym z barem. Robi im parę zdjęć i korzystając z okazji wybiera się na przejażdżkę samochodem Marca. Niestety, powoduje wypadek: wpada na samochód Thea wiozącego rodzinę i poważnie rani młodszą córkę farmera. Ucieka z miejsca wypadku, nie udzieliwszy ofiarom pomocy, ale na odjezdnym robi im jeszcze kilka zdjęć….które wbrew zamierzeniom ich autora mogą stać się trochę niewygodne… zwłaszcza dla niego…

Obsada: Agathe Taffertshofer Floriane Daniel Harry Tu00e4schner Marie-Lou Sellem Renee Schoenberg Robert Meyer Sophia Dirscherl Werner Schnitzer

Film Sen zimowy jest to produkcja, której rok produkcji to 1997 roku. Sen zimowy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Sen zimowy uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Sen zimowy online" lub "film Sen zimowy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Sen zimowy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Sen zimowy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.