Skazany - (1986)

Skazany Convicted 2019-09-14 14:32:09

Tytuł oryginalny: Convicted - (1986 ) - (1 godz. 34 min.)

Premiera: 1986-05-12

Opis filmu Skazany (Convicted 1986 ):

W Johnson City, małym miasteczku w stanie Tennessee, niebezpieczny przestępca dokonał już szóstego gwałtu. Wszyscy mieszkańcy są tym wstrząśnięci, a kobiety boją się same zostawać w domu. Tymczasem jedna z kobiet rozpoznaje w Douglasie Forbesie – listonoszu w Johnson City, który cierpi na lekką postać schizofrenii – sprawcę serii brutalnych gwałtów. Jego żona, Martha, jest przekonana, że zaszła fatalna pomyłka. Sam Douglas również wszystkiemu zaprzecza, jednak trzy ofiary potwierdzają, że listonosz jest mężczyzną, który na nie napadł. Sąd skazuje zatem Forbesa na karę 50 lat więzienia. Choć przyjaciele i mieszkańcy Johnson City odsuwają się od Marthy, ona nie poddaje się i rozpoczyna walkę o uniewinnienie męża…

Obsada: Bert Remsen Caitlin O'Heaney Carroll O'Connor Gabriel Damon Jenny Lewis John Larroquette Laurie O'Brien Lindsay Wagner

Film Skazany jest to produkcja, której rok produkcji to 1986 roku. Skazany powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Skazany uznaje się date: 1986-05-12.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Skazany online" lub "film Skazany cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Skazany legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Skazany online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.