Solomon i Gaenor - (1999)

Solomon i Gaenor Solomon and Gaenor 2019-09-14 14:46:45

Tytuł oryginalny: Solomon and Gaenor - (1999 )

Opis filmu Solomon i Gaenor (Solomon and Gaenor 1999 ):

Młody żyd (Ioan Gruffudd) w Wali w 1911 próbuje zarobić na życie sprzedając tkaniny od drzwi do drzwi, ale by tak robić musi ukrywać swoją narodowość. Podzas jednej ze swoich sprzedaży poznaje i zakochuje się w młodej kobiecie (Nia Roberts) mieszkającej z ojcem o silnej woli (William Thomas) i nienawidzącym żydów bratem (Mark Lewis Jones). Tych dwoje zakochuje się w sobie i po pewnym czasie ona jest w ciąży. Lecz kiedy wybuchnął antyżydowskie bunty, ta dwójka będzie zmuszona uciekać i rozdzielić sie.

Obsada: Adam Jenkins Bethan Ellis Owen David Horovitch Ioan Gruffudd Mark Lewis Jones Maureen Lipman Nia Roberts William Thomas

Film Solomon i Gaenor jest to produkcja, której rok produkcji to 1999 roku. Solomon i Gaenor powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Solomon i Gaenor uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Solomon i Gaenor online" lub "film Solomon i Gaenor cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Solomon i Gaenor legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Solomon i Gaenor online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.