Spójrz mi w oczy - (2016)

Spójrz mi w oczy Lazy Eye 2019-09-16 08:47:07

Tytuł oryginalny: Lazy Eye - (2016 ) - (1 godz. 27 min.)

Opis filmu Spójrz mi w oczy (Lazy Eye 2016 ):

Dean, czterdziestoletni, dobrze sytuowany grafik, dostaje maila od Alexa, z którym 15 lat wcześniej połączył go intensywny, wakacyjny romans. Odkąd Alex zniknął bez pożegnania nie mieli ze sobą żadnego kontaktu. Po krótkiej wymianie wiadomości Dean decyduje się spotkać z dawnym kochankiem. Wspólny weekend w letnim domu za miastem przywróci dawną namiętność, ale i ujawni skrywane sekrety.

Obsada: Aaron Costa Ganis Debbie Jaffe Drew Barr Harrison Givens Lucas Near-Verbrugghe Michael Rubenstone Michaela Watkins Renée Willett

Film Spójrz mi w oczy jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Spójrz mi w oczy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Spójrz mi w oczy uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Spójrz mi w oczy online" lub "film Spójrz mi w oczy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Spójrz mi w oczy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Spójrz mi w oczy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.