Stajnia na Salvatorze - (1967)

Stajnia na Salvatorze Stajnia na Salvatorze 2019-09-14 14:32:17

Tytuł oryginalny: Stajnia na Salvatorze - (1967 ) - (1 godz. 18 min.)

Premiera: 1967-10-06

Opis filmu Stajnia na Salvatorze (Stajnia na Salvatorze 1967 ):

Historia dwudziestoletniego Michała, któremu wojna przerwała studia. Chłopak podejmuje pracę zarobkową w małym przedsiębiorstwie na krakowskim Salwatorze. Bardziej niż praca pasjonuje go jednak działalność konspiracyjna – jest dowódcą grupy młodych ludzi. Wkrótce zaczynają się aresztowania…

Obsada: Irena Karel Janusz Gajos Joanna Jedlewska Joanna Szczerbic Krystyna Feldman Ludwik Benoit Ryszarda Hanin Tadeusz Łomnicki

Film Stajnia na Salvatorze jest to produkcja, której rok produkcji to 1967 roku. Stajnia na Salvatorze powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Stajnia na Salvatorze uznaje się date: 1967-10-06.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Stajnia na Salvatorze online" lub "film Stajnia na Salvatorze cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Stajnia na Salvatorze legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Stajnia na Salvatorze online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.