Święto kozła - (2005)

Święto kozła La fiesta del Chivo 2019-09-11 18:32:38

Tytuł oryginalny: La fiesta del Chivo - (2005 ) - (2 godz. 12 min.)

Kategoria: Dramat,

Opis filmu Święto kozła (La fiesta del Chivo 2005 ):

Santo Domingo (Republika Dominikany) rok 1992 – Urania Cabral powraca w rodzinne strony. Ledwie rozpoznaje w pogrążonym w letargu łysym i bezzębnym starcu sewgo ojca, Agustína Cabrala zwanego „Mózgiem”, niegdyś Przewodniczącego Senatu i prawą rękę dyktatora Trujillo. Ale to było zanim wiele lat temu Agustín Cabral popadł w niełaskę. Urania wspomina zdarzenia sprzed 30 lat, opowiadając je ciotce i kuzynkom, które nie rozumieją dlaczego przez tyle lat nie kontaktowała się z nimi ani ze swoim ojcem. W końcu Urania wyjawia im straszliwy sekret, który zmusił ją do opuszczenia domu i rodziny i zniszczył jej życie. „La fiesta del Chivo” to również historia ludzi, którzy oddali życie walcząc z jedną z najkrwawszych dyktatur w historii Ameryki Łacińskiej. Oba wątki przeplatają się w filmowym kalejdoskopie miłości, nienawiści, przemocy i śmierci.

Obsada: Catherine Bliss Eileen Atkins Isabella Rossellini José Guillermo Cortines Juan Diego Botto Shawn Elliott Steven Bauer Tomas Milian

Film Święto kozła jest to produkcja, której rok produkcji to 2005 roku. Święto kozła powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Święto kozła uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Święto kozła online" lub "film Święto kozła cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Święto kozła legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Święto kozła online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.