Sześć tygodni - (1982)

Sześć tygodni Six Weeks 2019-09-14 14:32:12

Tytuł oryginalny: Six Weeks - (1982 ) - (1 godz. 47 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 1982-12-17

Opis filmu Sześć tygodni (Six Weeks 1982 ):

Gdy jedenastoletnia Nicole zwraca się z prośbą do Patricka Daltona, by pozwolił jej uczestniczyć w przygotowaniach do kampanii wyborczej, kalifornijski polityk zdecydowanie odmawia. Wkrótce jednak dowiaduje się, że dziewczynka choruje na białaczkę i zmienia zadanie. Patrick postanawia uczynić wszystko, by umierająca Nicole była szczęśliwa. Wkrótce Dalton nawiązuje romans z matką dziewczynki, Charlotte i oboje zabierają Nicole w podróż do Nowego Jorku…

Obsada: Dudley Moore Frank Patton Joe Regalbuto John Harkins Katherine Healy Mary Tyler Moore Michael Ensign Shannon Wilcox

Film Sześć tygodni jest to produkcja, której rok produkcji to 1982 roku. Sześć tygodni powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Sześć tygodni uznaje się date: 1982-12-17.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Sześć tygodni online" lub "film Sześć tygodni cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Sześć tygodni legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Sześć tygodni online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.