Tajemnica dziewczyny znad jeziora - (2009)

Tajemnica dziewczyny znad jeziora El Niño pez 2019-09-13 04:32:13

Tytuł oryginalny: El Niño pez - (2009 ) - (1 godz. 36 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Lucu00eda Puenzo
Obsada: Arnaldo André Carlos Bardem Diego Velazquez Inés Efron Juliu00e1n Doregger Mariela Vitale Pep Munné Sandra Guida
Opis filmu Tajemnica dziewczyny znad jeziora:

Tragiczna opowieść o miłości dwóch młodych dziewczyn. Nie mogąc zrealizować swojego uczucia w świecie, w którym żyją, wychodzą poza granice prawa. Lala pochodzi z bogatej dzielnicy Buenos Aires. Razem z 20-letnią Guayi, która pracuje w domu jej ojca, marzą o tym, żeby uciec do Paragwaju i zamieszkać nad brzegiem jeziora Ypoá. Z tym jeziorem wiąże się legenda, która, jak się okazuje, dotyczy bezpośrednio Lali. Kiedy dziewczyna odkrywa swoją mroczną przeszłość, na jaw wychodzi również tajemnica Guayi. Drobne kradzieże, dzięki którym zdobywała pieniądze na wyjazd do Paragwaju, nie były pierwszym i największym przestępstwem w jej życiu.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement