Tajny dziennik - (2016)

Tajny dziennik The Secret Scripture 2020-03-01 04:32:25

Tytuł oryginalny: The Secret Scripture - (2016 ) - (1 godz 48 min)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2016-09-10

Opis filmu Tajny dziennik (The Secret Scripture 2016 ):

Roseanne to stuletnia pacjentka szpitala psychiatrycznego. Po wielu latach jeden z lekarzy analizuje tak długi pobyt kobiety w zakładzie, nie wiedząc, że ukrywa ona tajny pamiętnik.

Obsada: Aidan Turner Eric Bana Jack Reynor Omar Sharif Jr. Rooney Mara Theo James Tom Vaughan-Lawlor Vanessa Redgrave

Film Tajny dziennik jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Tajny dziennik powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Tajny dziennik uznaje się date: 2016-09-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Tajny dziennik online" lub "film Tajny dziennik cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Tajny dziennik legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Tajny dziennik online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.