Uczeń szatana - (1998)

Uczeń szatana Apt Pupil 2020-02-27 18:56:15

Tytuł oryginalny: Apt Pupil - (1998 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1998-09-09

Opis filmu Uczeń szatana (Apt Pupil 1998 ):

Nastolatek, lubiany przez kolegów dobry uczeń, odkrywa pewnego dnia, iż jego sąsiadem jest poszukiwany od czasów wojny nazista. Kiedy pyta staruszka o jego przeszłość – ten zaprzecza. Jednak chłopak nie daje za wygraną i zbiera dowody. Kiedy ma już pewność co do tożsamości mężczyzny, składa mu propozycję, że nie ujawni prawdy, jeśli ten opowie o czasach, kiedy był komendantem obozu koncentracyjnego. W starym człowieku odżywają wspomnienia i uczucia, wciąga chłopca do swojej diabelskiej gry.

Obsada: Ann Dowd Brad Renfro Bruce Davison David Schwimmer Ian McKellen Joshua Jackson Michael Reid MacKay Mickey Cottrell

Film Uczeń szatana jest to produkcja, której rok produkcji to 1998 roku. Uczeń szatana powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Uczeń szatana uznaje się date: 1998-09-09.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Uczeń szatana online" lub "film Uczeń szatana cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Uczeń szatana legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Uczeń szatana online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.