Underdog - (2019)

Underdog 2020-02-28 18:46:54

Tytuł oryginalny: Underdog - (2019 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 2019-01-08

Opis filmu Underdog ( 2019 ):

Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Obsada: Aleksandra Popławska Emma Giegżno Eryk Lubos Janusz Chabior Jarosław Boberek Mamed Chalidow Mariusz Drężek Tomasz Włosok

Film Underdog jest to produkcja, której rok produkcji to 2019 roku. Underdog powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Underdog uznaje się date: 2019-01-08.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Underdog online" lub "film Underdog cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Underdog legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Underdog online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.