Vinyl cda online. Zobacz online
Ocena Filmweb 7,7 Ocena IMDB 7.80

Vinyl - (2016)

Vinyl 2020-03-03 14:26:12

Tytuł oryginalny: Vinyl - (2016 ) - (00 min)

Premiera: 2016-02-14

Opis filmu Vinyl ( 2016 ):

Twórcy serialu: Martin Scorsese, Mick Jagger i Terence Winter zabierają widzów w podróż do pełnego seksu i narkotyków świata biznesu muzycznego w Nowym Jorku w latach 70., w przededniu ery punka, disco i hip-hopu. W samym centrum rozkwitającej sceny muzycznej jest Richie Finestra (w tej roli Bobby Cannavale), szef wytwórni płytowej American Century Records. Jego życie to niekończąca się impreza, przez którą przewijają się piękne kobiety, zdolni muzycy i członkowie nowojorskiej bohemy. Teraz wytwórnia ma zostać przejęta, a Finestra próbuje ją ratować. Nagłe wydarzenia przewracają jego życie do góry nogami, rozbudzając w nim na nowo namiętność do muzyki i kładąc się cieniem na jego życiu prywatnym.

Obsada: Ato Essandoh Bobby Cannavale Jack Quaid James Jagger Juno Temple Max Casella Olivia Wilde Ray Romano

Film Vinyl jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Vinyl powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Vinyl uznaje się date: 2016-02-14.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Vinyl online" lub "film Vinyl cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Vinyl legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Vinyl online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.