Virginia i jej problemy - (2010)

Virginia i jej problemy Virginia 2019-09-12 03:17:43

Tytuł oryginalny: Virginia - (2010 ) - (1 godz. 56 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2012-05-18

Opis filmu Virginia i jej problemy (Virginia 2010 ):

Szeryf Tipton (Ed Harris) startuje w wyborach do senatu. Jego wygrana staje się niepewna, gdy dowiaduje się, że jego córka Jessie (Emma Roberts) umawia się z 16-letnim chłopakiem, który jest synem uroczej lecz psychicznie niezrównoważonej Virginii (Jennifer Connelly) z którą szeryf ma trwający od 20 lat romans.

Obsada: Alex Frost Amy Madigan Carrie Preston Emma Roberts Harrison Gilbertson Jennifer Connelly Toby Jones Yeardley Smith

Film Virginia i jej problemy jest to produkcja, której rok produkcji to 2010 roku. Virginia i jej problemy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Virginia i jej problemy uznaje się date: 2012-05-18.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Virginia i jej problemy online" lub "film Virginia i jej problemy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Virginia i jej problemy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Virginia i jej problemy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.