War Room. Siła modlitwy - (2015)

War Room. Siła modlitwy War Room 2019-09-13 03:17:08

Tytuł oryginalny: War Room - (2015 ) - (2 godz.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Stephen Kendrick
Reżyseria: Alex Kendrick
Obsada: Ashley Bratcher Ben Davies Beth Moore Karen Abercrombie Meg Crosbie Nou00ebl Baker Priscilla C. Shirer T.C. Stallings
Premiera: 2015-08-28
Opis filmu War Room. Siła modlitwy:

Tony i Elizabeth Jordan mają wszystko: wspaniałą pracę, piękną córkę i wymarzony dom. Pozory jednak mylą. Ich świat w rzeczywistości rozpada się pod ciężarem umierającego małżeństwa. Podczas gdy on wygrzewa się w blasku sukcesów zawodowych, flirtując na prawo i lewo, ona poddaje się narastającej frustracji i goryczy. Ich życie przybiera jednak nieoczekiwany obrót, gdy Elizabeth poznaje pannę  Clarę i zostaje zmuszona do stworzenia sali narad wojennych – „war room” – oraz opracowania planu taktycznego modlitwy za swoją rodzinę. W czasie, gdy Elizabeth stara się walczyć o najbliższych, na jaw wychodzą rozterki Tony’ego. Musi zdecydować, co tak naprawdę liczy się w jego życiu.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.