War Room. Siła modlitwy - (2015)

War Room. Siła modlitwy War Room 2019-09-13 03:17:08

Tytuł oryginalny: War Room - (2015 ) - (2 godz.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2015-08-28

Opis filmu War Room. Siła modlitwy (War Room 2015 ):

Tony i Elizabeth Jordan mają wszystko: wspaniałą pracę, piękną córkę i wymarzony dom. Pozory jednak mylą. Ich świat w rzeczywistości rozpada się pod ciężarem umierającego małżeństwa. Podczas gdy on wygrzewa się w blasku sukcesów zawodowych, flirtując na prawo i lewo, ona poddaje się narastającej frustracji i goryczy. Ich życie przybiera jednak nieoczekiwany obrót, gdy Elizabeth poznaje pannę  Clarę i zostaje zmuszona do stworzenia sali narad wojennych – „war room” – oraz opracowania planu taktycznego modlitwy za swoją rodzinę. W czasie, gdy Elizabeth stara się walczyć o najbliższych, na jaw wychodzą rozterki Tony’ego. Musi zdecydować, co tak naprawdę liczy się w jego życiu.

Obsada: Ashley Bratcher Ben Davies Beth Moore Karen Abercrombie Meg Crosbie Nou00ebl Baker Priscilla C. Shirer T.C. Stallings

Film War Room. Siła modlitwy jest to produkcja, której rok produkcji to 2015 roku. War Room. Siła modlitwy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu War Room. Siła modlitwy uznaje się date: 2015-08-28.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć War Room. Siła modlitwy online" lub "film War Room. Siła modlitwy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "War Room. Siła modlitwy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć War Room. Siła modlitwy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.