Weekend z dziewczyną - (1968)

Weekend z dziewczyną 2020-02-27 12:06:12

Tytuł oryginalny: Weekend z dziewczyną - (1968 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1968-12-25

Opis filmu Weekend z dziewczyną ( 1968 ):

Akcja filmu rozgrywa się w czasie okupacji niemieckiej, w małym miasteczku, gdzie mieszka doktor Stanny. Chce on przeżyć wojnę nie mieszając się do żadnych akcji konspiracyjnych. Pewnego dnia sierżant Anna, terroryzując go pistoletem, każe mu jechać do lasu, w którym są ranni…

Obsada: Anna Ciepielewska Czesław Roszkowski Krystyna Feldman Krzysztof Chamiec Krzysztof Litwin Lech Ordon Leszek Latacz Stanisław Jaszkowski

Film Weekend z dziewczyną jest to produkcja, której rok produkcji to 1968 roku. Weekend z dziewczyną powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Weekend z dziewczyną uznaje się date: 1968-12-25.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,9 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Weekend z dziewczyną online" lub "film Weekend z dziewczyną cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Weekend z dziewczyną legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Weekend z dziewczyną online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.