Wenus Piotr - (1989)

Wenus Piotr Venus Peter 2019-09-14 14:47:22

Tytuł oryginalny: Venus Peter - (1989 ) - (1 godz. 34 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 1989-12-01

Opis filmu Wenus Piotr (Venus Peter 1989 ):

Senna szkocka wioska rybacka wraz z jej mieszkańcami widziana oczami ośmioletniego chłopca, nazywanego Wenus Piotr. Maluch mieszka z matką, która jest radiotelefonistką, oraz dziadkiem, zajmującym się połowem śledzi. Choć nie zna swego ojca, który przed laty wyjechał do miasta, z utęsknieniem czeka na jego powrót i wyobraża go sobie jako kapitana statku. Ważną rolę w życiu chłopca odgrywa sędziwa Epp, która podarowała mu tomik poezji, oraz nauczycielka Balsibie, pielęgnująca fascynację Piotra literaturą. Wkrótce świat małego bohatera legnie w gruzach. W święto Halloween Wenus Piotr odkrywa, że ukochana pani pedagog ma kochanka, bank natomiast przejmuje kuter dziadka. W tym samym czasie wraca także ojciec…

Obsada: Alex McAvoy Caroline Paterson David Hayman Emma Dingwall Gordon R. Strachan Peter Caffrey Ray McAnally Sinéad Cusack

Film Wenus Piotr jest to produkcja, której rok produkcji to 1989 roku. Wenus Piotr powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Wenus Piotr uznaje się date: 1989-12-01.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Wenus Piotr online" lub "film Wenus Piotr cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Wenus Piotr legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Wenus Piotr online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.