Wolność słowa - (2007)

Wolność słowa Freedom Writers 2020-02-28 19:36:20

Tytuł oryginalny: Freedom Writers - (2007 ) - (2 godz. 01 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2007-01-05

Opis filmu Wolność słowa (Freedom Writers 2007 ):

Dwukrotna laureatka Oscara Hilary Swank wciela się w postać nauczycielki, która wprowadza zdrowe zamieszanie w chaotycznym życiu trudnej młodzieży. W szkole rozdartej pomiędzy przemocą, uprzedzeniami i licznymi konfliktami Erin Gruwell wypowiada wojnę systemowi i wszech obecnej obojętności poprzez nietuzinkowe podejście do swoich uczniów. Prosząc ich o opisywanie swoich przemyśleń i doświadczeń, kobieta diametralnie zmienia ich życie. Zobacz opartą na bestsellerze książkowym urzekającą opowieść o tolerancji i poszukiwaniu własnych wartości, w której zagrali również znany z serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, laureat Złotego Globu, Patrick Dempsey i piosenkarz Mario.

Obsada: April L. Hernandez Dan Warner Hilary Swank Imelda Staunton Kristin Herrera Mario Patrick Dempsey Scott Glenn

Film Wolność słowa jest to produkcja, której rok produkcji to 2007 roku. Wolność słowa powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Wolność słowa uznaje się date: 2007-01-05.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,7 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Wolność słowa online" lub "film Wolność słowa cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Wolność słowa legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Wolność słowa online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.