Wszystkie nieprzespane noce - (2016)

Wszystkie nieprzespane noce All These Sleepless Nights 2020-02-27 11:51:47

Tytuł oryginalny: All These Sleepless Nights - (2016 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 2016-01-23

Opis filmu Wszystkie nieprzespane noce (All These Sleepless Nights 2016 ):

Krzysiek kończy trwający pięć lat związek z pierwszą dziewczyną i przeprowadza się do mieszkania najlepszego kumpla, Michała. Obaj rzucają się w wir nocnego życia, od kameralnych „domówek” przez imprezy klubowe i plenerowe festiwale. Nie przejmują się niczym, nie ustając w pogoni za znalezieniem swojego miejsca w życiu. Ze szczerych rozmów, całonocnych zabaw i wędrówek wyłania się obraz marzeń, ale także lęków i frustracji. Nagłe pojawienie się w ich życiu byłej dziewczyny Michała – tajemniczej Evy, wystawi ich przyjaźń na próbę. Pulsująca w rytmie uczuć i muzyki historia opowiedziana zostaje z perspektywy przyjaciół uwikłanych w miłosny trójkąt.

Obsada: Adam Repucha Aleksandra Talacha Cezary Ciszewski Eva Lebeuf Kaja Kukuła Krzysztof Bagiński Michał Huszcza Natalia Atmańska

Film Wszystkie nieprzespane noce jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Wszystkie nieprzespane noce powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dokumentalizowany. Za datę premiery filmu Wszystkie nieprzespane noce uznaje się date: 2016-01-23.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Wszystkie nieprzespane noce online" lub "film Wszystkie nieprzespane noce cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Wszystkie nieprzespane noce legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Wszystkie nieprzespane noce online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.