Za cenę śmierci - (1997)

Za cenę śmierci Dying to Belong 2019-09-13 18:31:59

Tytuł oryginalny: Dying to Belong - (1997 ) - (2 godz.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Ron McGee
Reżyseria: William A. Graham
Obsada: Hilary Swank Jenna von Ou00ff Jennifer Warren Jim Platt Laurel Holloman Mark-Paul Gosselaar Scott Wilkinson Terry Simon
Premiera: 1997-02-24
Opis filmu Za cenę śmierci:

Film opowiada o życiu Lisy Connor (Hilary Swank), która rozpoczyna właśnie nauke w college’u. Chce zyskac zaufanie i przyjaźń innych ludzi , ale okazuje się to bardzo trudne. Matka i znajomi Lisy mówią, aby przyłączyła się to stowarzyszenia PGA. Dziewczyna i jej koleżanka z pokoju Shelby (Jenna von Oy) wstępują do PGA ale okazuje się, że członkostwo w stowarzyszeniu nie jest tak wspaniałe jak się wydawało. Już same rytuały bractwa są dla Lisy okropne. Pewnego wieczoru Shelby popełnia samobójstwo. Lisie wydaje się to podejrzane. Myśli, że Shelby została zabita i że ma to coś wspólego ze stowarzyszeniem. Opuszcza więc PGA. Jej przyjaciel Steven (Mark-Paul Gosselaar) pomaga jej rozwiązać tę tajemnicę.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement