Zabij mnie później - (2001)

Zabij mnie później Kill Me Later 2019-09-14 14:32:02

Tytuł oryginalny: Kill Me Later - (2001 ) - (1 godz. 29 min.)

Premiera: 2001-09-14

Opis filmu Zabij mnie później (Kill Me Later 2001 ):

Zmęczona dotychczasowym życiem zawodowym i prywatnym Shawn Blair decyduje się popełnić samobójstwo, skacząc z dachu banku, w którym pracuje. Tuż przed zrealizowaniem swojego zamiaru poznaje złodzieja Charliego, który proponuje jej układ. Ona ma mu ułatwić napad na bank, a on pomoże jej się zabić. Shawn zgadza się na taki plan, jednak w trakcie wspólnej ucieczki dziewczyna zmienia zdanie i wycofuje się z umowy…

Obsada: Brendan Fehr D.W. Moffett David Adams Lochlyn Munro Max Beesley O'Neal Compton Selma Blair Tom Heaton

Film Zabij mnie później jest to produkcja, której rok produkcji to 2001 roku. Zabij mnie później powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Zabij mnie później uznaje się date: 2001-09-14.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Zabij mnie później online" lub "film Zabij mnie później cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Zabij mnie później legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Zabij mnie później online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.