Zanim kobietom wyrosły skrzydła - (1997)

Zanim kobietom wyrosły skrzydła Before Women Had Wings 2019-09-13 15:47:51

Tytuł oryginalny: Before Women Had Wings - (1997 ) - (1 godz. 28 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 1997-11-02

Opis filmu Zanim kobietom wyrosły skrzydła (Before Women Had Wings 1997 ):

Wzruszająca historia wielkiej przyjaźni, która zrodziła się w cierpieniu. Połączyła dwie zupełnie obce kobiety żyjące w innych światach. Obie zostały ciężko doświadczone przez los, potrzebują zrozumienia i siły przetrwania. Gloria była bita przez swego męża. Nie miała odwagi i sił uciec, zwłaszcza z dwoma córkami: Phoebe i Bird. Gdy mąż popełnia samobójstwo, Gloria nie czuje ulgi, tylko ból i samotność. Popada w alkoholizm, wyżywa się na rodzinie, zwłaszcza na małej Bird, dla której jest szczególnie okrutna. Rodzina wyprowadza się do Tampy na Florydzie. Phoebe szybko aklimatyzuje się w nowym środowisku, natomiast Bird tak łatwo się to nie udaje. Wszystko się jednak zmienia, gdy niespodziewanie zaprzyjaźnia się z mieszkającą w sąsiedztwie samotną Zorą Williams. Zora jest odludkiem, strzeże swej prywatności, ale otwiera się przed wrażliwą i niewinną Bird, która zdobywa jej zaufanie i serce. Pewnego razu Gloria znowu wpada w szał. Ciężko pobitą i okaleczoną Bird, Phoebe zabiera do Zory. Kobieta składa wizytę matce, nie chce jednak prawić morałów ani potępiać jej zachowania. W zamian opowiada o sobie i życiowych błędach, które doprowadziły do tragedii. Przez nią jej córka odeszła z domu, nawet nie wie, gdzie teraz mieszka. Nie miała odwagi jej szukać. Wie, jak bardzo łatwo można zranić bliską osobę, trudniej odkupić winy. Przy pomocy Zory Gloria odzyskuje siły i wiarę. Pod wpływem tej znajomości, inną kobietą staje się również Zora.

Obsada: Burt Young Ellen Barkin John Savage Julia Stiles Louis Crugnali Oprah Winfrey Tina Majorino William Lee Scott

Film Zanim kobietom wyrosły skrzydła jest to produkcja, której rok produkcji to 1997 roku. Zanim kobietom wyrosły skrzydła powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Zanim kobietom wyrosły skrzydła uznaje się date: 1997-11-02.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Zanim kobietom wyrosły skrzydła online" lub "film Zanim kobietom wyrosły skrzydła cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Zanim kobietom wyrosły skrzydła legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Zanim kobietom wyrosły skrzydła online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.