Zanim noc nas nie rozdzieli - (2012)

Zanim noc nas nie rozdzieli Poka noch ne razluchit 2019-09-13 02:47:21

Tytuł oryginalny: Poka noch ne razluchit - (2012 ) - (1 godz. 5 min.)

Scenariusz: Aleksandr Rodionov
Reżyseria: Borys Chlebnikow
Obsada: Agniya Kuznetsova, Aleksander Jatsenko, Aleksandra Rebenok, Alyona Doletskaya, Anna Mikhalkova, Dunya Smirnova, Evgeniy Sytyy, Sergey Shnurov,
Premiera: 2012-10-11
Opis filmu Zanim noc nas nie rozdzieli:

Komedia oparta na autentycznych rozmowach – zarówno zabawnych jak i smutnych – podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi; producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią „a pieprzyć to wszystko”, wypijają jednego głębszego i zostawiają rachunek do zapłacenia teściowej. Lecz nade wszystko o prawdziwej miłości, która rodzi się w tętniącej gwarem kuchni, a nie w jadalni ze złoconą sztukaterią. Prawdziwe rozmowy stworzyły gotowy okraszony ostrym dowcipem wątek, do którego dodano fabułę z udziałem kelnerów i dużej liczby popularnych postaci – celebrytów – z lokalnego show-biznesu.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.