Zanim noc nas nie rozdzieli - (2012)

Zanim noc nas nie rozdzieli Poka noch ne razluchit 2020-03-24 01:41:55

Tytuł oryginalny: Poka noch ne razluchit - (2012 ) - (1 godz 05 min)

Scenariusz: Aleksandr Rodionov
Reżyseria: Borys Chlebnikow
Obsada: Agniya Kuznetsova Aleksander Jatsenko Aleksandra Rebenok Alyona Doletskaya Anna Mikhalkova Dunya Smirnova Evgeniy Sytyy Sergey Shnurov
Premiera: 2012-10-11
Opis filmu Zanim noc nas nie rozdzieli:

Komedia oparta na autentycznych rozmowach – zarówno zabawnych jak i smutnych – podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi; producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią „a pieprzyć to wszystko”, wypijają jednego głębszego i zostawiają rachunek do zapłacenia teściowej. Lecz nade wszystko o prawdziwej miłości, która rodzi się w tętniącej gwarem kuchni, a nie w jadalni ze złoconą sztukaterią. Prawdziwe rozmowy stworzyły gotowy okraszony ostrym dowcipem wątek, do którego dodano fabułę z udziałem kelnerów i dużej liczby popularnych postaci – celebrytów – z lokalnego show-biznesu.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement