Zawód: Dziennikarz - (1994)

Zawód: Dziennikarz The Paper 2019-05-23 06:06:46

Tytuł oryginalny: The Paper - (1 godz. 52 min.)

Scenariusz: David Koepp Stephen Koepp
Reżyseria: Ron Howard
Obsada: Catherine O'Hara, Glenn Close, Jason Alexander, Marisa Tomei, Michael Keaton, Randy Quaid, Robert Duvall, Spalding Gray,
Premiera: 1994-03-25

Praca w gazecie to nieustanne wyzwanie. Zabójstwo, korupcja, polityczny lub obyczajowy skandal to ulubione tematy prasy brukowej. Bardzo łatwo tu o wyrachowane, ale i o zwykły błąd wynikający pośpiechu czy zaniedbania. Błąd, który często trudno naprawić. Henry Hackett, reporter działu miejskiego nowojorskiego dziennika „The Sun”, chce mieć takich błędów jak najmniej. Dlatego usiłuje za wszelką cenę wyjaśnić sprawę zabójstwa dwóch białych biznesmenów, jakiego dopuścili się dwaj młodzi Murzyni. Henry nie wierzy w ich winę i podejrzewa, że chłopców niesłusznie się oskarża. Czasu na dociekanie prawdy jest jednak za mało. Historia ta ma być „gwoździem” do następnego numeru gazety.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.