Znaczące lata - (1988)

Znaczące lata Les années sandwiches 2019-09-14 21:17:43

Tytuł oryginalny: Les années sandwiches - (1988 ) - (1 godz. 39 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 1988-04-13

Opis filmu Znaczące lata (Les années sandwiches 1988 ):

Gorzka opowieść o tym, w jak negatywny sposób na mentalności Francuzów odcisnęła swoje piętno druga wojna światowa. Doskonała rola Wojciecha Pszoniaka. Jest rok 1947. W paryskim metrze spotykają się przypadkowo – Victor, piętnastoletni Żyd, którego rodzice zostali zabici w czasie wojny i jego równolatek Feliks, wykształcony syn bogatych rodziców. Sympatia przeradza się w przyjaźń, której na przeszkodzie stają wreszcie różnice środowisk, z których chłopcy się wywodzą. Przygląda się temu i z dużą mądrością komentuje stary antykwariusz Max, człowiek, który stracił wszystko podczas wojny. Max przekonuje Victora, że najważniejsze lata w życiu człowieka wcale nie muszą być zarazem najszczęśliwszymi.

Obsada: Clovis Cornillac Dominique Lavanant Michel Aumont Nicolas Giraudin Patrick Chesnais Roger Dumas Thomas Langmann Wojciech Pszoniak

Film Znaczące lata jest to produkcja, której rok produkcji to 1988 roku. Znaczące lata powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Znaczące lata uznaje się date: 1988-04-13.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Znaczące lata online" lub "film Znaczące lata cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Znaczące lata legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Znaczące lata online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.