Znamy tę piosenkę - (1997)

Znamy tę piosenkę On connait la chanson 2019-09-14 14:47:24

Tytuł oryginalny: On connait la chanson - (1997 ) - (2 godz. 2 min.)

Opis filmu Znamy tę piosenkę (On connait la chanson 1997 ):

Camille Lalande, studentka historii, zarabia na życie, oprowadzając wycieczki po Paryżu. Pewnego dnia przypadkowo spotyka Nicolasa, dawnego przyjaciela swej starszej siostry, Odile, która od lat związana jest z kimś innym. Nicolas przyjechał do Francji, by znaleźć mieszkanie w Paryżu i sprowadzić tu swoją żonę z dziećmi. Camille namawia go, by spotkał się z Odile, która od pewnego czasu także stara się znaleźć nowy apartament. Z pomocą przychodzi jej właściciel agencji nieruchomości, Marc Duveyrier. Gdy Camille przychodzi obejrzeć nowe mieszkanie siostry, poznaje Marca i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, że uczuciem darzy ją inny pracownik agencji, Simon. To jemu przypada w udziale zadanie znalezienia lokum dla Nikolasa. Wkrótce wszyscy spotykają się na imprezie zorganizowanej przez Odile… Oryginalność filmu Alaina Resnais polega na tym, że w dialogi bohaterów wpleciono fragmenty popularnych piosenek – w sumie ponad 40 utworów – idealnie pasujące do wypowiadanych przez aktorów kwestii. W 1998 roku obraz otrzymał aż siedem Cezarów.

Obsada: André Dussollier Jane Birkin Jean-Paul Roussillon Lambert Wilson Pierre Arditi Sabine Azéma

Film Znamy tę piosenkę jest to produkcja, której rok produkcji to 1997 roku. Znamy tę piosenkę powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Znamy tę piosenkę uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Znamy tę piosenkę online" lub "film Znamy tę piosenkę cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Znamy tę piosenkę legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Znamy tę piosenkę online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.