Życie i nic poza nim - (2017)

Życie i nic poza nim Life & Nothing More 2019-09-12 23:17:09

Tytuł oryginalny: Life & Nothing More - (2017 ) - (1 godz. 54 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz:
Reżyseria: Antonio Mendez Esparza
Obsada: Andrew Bleechington, Charles Dodson, Dawuan Williams, Eric Trombley, Kara Fenlon, Regina Williams, Robert Williams, Ry'nesia Chambers,
Premiera: 2018-10-24
Opis filmu Życie i nic poza nim:

O filmie zrealizowanym przez pochodzącego z Hiszpanii Antonio Méndeza Esparzę wiele mówi już sam jego tytuł. Nie ma tu miejsca na efektowne wizje, wybujałe marzenia czy wielkie perspektywy. Ľycie sprowadza się raczej do szarości dnia codziennego i powtarzanej w kółko rutyny. Regina samotnie wychowuje nastoletniego syna Andrew i 4-letnią córkę Ry’nesię. Kobieta dzielić musi obowiązki rodzicielskie z mało satysfakcjonującą pracą w barze. W tym pierwszym odciąża ją nieco Andrew, który opiekuje się swoją młodszą siostrą. Nie pozwala jednak matce rozwinąć skrzydeł, bowiem na każdego mężczyznę, jaki pojawia się w jej otoczeniu, reaguje z niechęcią. Chłopak jest na rozdrożu. Z jednej strony tęskni za przebywającym w więzieniu ojcem, z drugiej ma świadomość, że może skończyć podobnie. Afroamerykańska rodzina walczyć musi jednak nie tylko z przeciwnościami losu, ale i stawić czoła społeczeństwu, które wyraźnie ją marginalizuje.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.