Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową - (2000)

Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową 2020-02-27 12:16:51

Tytuł oryginalny: Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową - (2000 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2000-09-08

Opis filmu Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową ( 2000 ):

Akcja filmu zaczyna się w średniowiecznej Francji, prawie 1000 lat temu. Przez miasteczko jedzie na ośle święty Bernard z Clairvaux – mistyk, założyciel zakonu Cystersów, nawołującego do wypraw krzyżowych. Na rynku ma być właśnie powieszony koniokrad. Zakonnik prosi, by odstąpiono od wykonania wyroku. Chce zabrać skazańca do klasztoru, przygotować do nieuniknionej egzekucji i dopiero potem wydać. Okazuje się jednak, że to scena z filmu, który jest właśnie kręcony. Na planie czuwa lekarz – Tomasz. Nad nim też wisi wyrok. Jest chory na raka. Musi walczyć o życie albo przygotować się na śmierć…

Obsada: Aleksander Fabisiak Krystyna Janda Monika Krzywkowska Paweł Okraska Redbad Klynstra Szymon Bobrowski Tadeusz Bradecki Zbigniew Zapasiewicz

Film Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową jest to produkcja, której rok produkcji to 2000 roku. Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową uznaje się date: 2000-09-08.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową online" lub "film Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.