Żyd Jakow - (1968)

Żyd Jakow The Fixer 2019-09-14 14:47:13

Tytuł oryginalny: The Fixer - (1968 ) - (2 godz. 12 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 1969-10-01

Opis filmu Żyd Jakow (The Fixer 1968 ):

Ekranizacja głośnej powieści Bernarda Malamuda o przeżyciach niesłusznie uwięzionego, żydowskiego rzemieślnika w carskiej Rosji z przełomu wieków. Mężczyzna zostaje oskarżony o rytualne zabójstwo młodego chrześcijanina. Nawet w czasie okrutnych tortur nie podpisuje fałszywego zeznania…

Obsada: Alan Bates David Opatoshu David Warner Dirk Bogarde Elizabeth Hartman Georgia Brown Hugh Griffith Ian Holm

Film Żyd Jakow jest to produkcja, której rok produkcji to 1968 roku. Żyd Jakow powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Żyd Jakow uznaje się date: 1969-10-01.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Żyd Jakow online" lub "film Żyd Jakow cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Żyd Jakow legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Żyd Jakow online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.