Oszustwo - (1999)

Oszustwo Il Gioco 2019-09-16 00:32:24

Tytuł oryginalny: Il Gioco - (1999 ) - (1 godz. 33 min.)

Kategoria: Dreszczowiec,
Scenariusz: David Ambrose Roger Deutsch
Reżyseria: Claudia Florio
Obsada: Alessandra Acciai Brian Protheroe Claudia Gerini Dario Bergesio Enrico Silvestrin Fionnula Flanagan Jonathan Pryce Susan Lynch
Opis filmu Oszustwo:

Upalne lato w Rzymie. Corinna, fotograf, wynajmuje mieszkanie razem z przyjaciółką aktorką. Kiedy ta odrzuca dziwną propozycję wcielenia się w prawdziwym życiu, w postać Fiammetty, Corinna postanawia zamiast niej przyjąć tę pracę. Zleceniodawca, historyk sztuki Mark Walker płaci dziewczynie za to, by podczas spotkań wygłaszała kwestie, które dostaje od niego w liście. Corinna zakochuje się w Marku, jednak, aby móc się z nim nadal spotykać, nie może być szczera. Musi postępować ściśle według narzuconego scenariusza. Zazdrosny chłopak Corinny postanawia sprawdzić, kim naprawdę jest Walker. Opowieść osnuta na motywach szekspirowskiego „Otella”. W roli Marka Walkera: brytyjski aktor – Jonathan Pryce („Brazil”, „Evita”, „Stygmaty”, „Jutro nie umiera nigdy”, „Ronin”), który w 1995 roku w Cannnes otrzymał Złotą Palmę dla najlepszego aktora za rolę w filmie „Carrington”.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement