Oszustwo - (1999)

Oszustwo Il Gioco 2019-09-16 00:32:24

Tytuł oryginalny: Il Gioco - (1999) - (1 godz. 33 min.)

Kategoria: Dreszczowiec,
Scenariusz: David Ambrose Roger Deutsch
Reżyseria: Claudia Florio
Obsada: Alessandra Acciai, Brian Protheroe, Claudia Gerini, Dario Bergesio, Enrico Silvestrin, Fionnula Flanagan, Jonathan Pryce, Susan Lynch,
Opis filmu Oszustwo:

Upalne lato w Rzymie. Corinna, fotograf, wynajmuje mieszkanie razem z przyjaciółką aktorką. Kiedy ta odrzuca dziwną propozycję wcielenia się w prawdziwym życiu, w postać Fiammetty, Corinna postanawia zamiast niej przyjąć tę pracę. Zleceniodawca, historyk sztuki Mark Walker płaci dziewczynie za to, by podczas spotkań wygłaszała kwestie, które dostaje od niego w liście. Corinna zakochuje się w Marku, jednak, aby móc się z nim nadal spotykać, nie może być szczera. Musi postępować ściśle według narzuconego scenariusza. Zazdrosny chłopak Corinny postanawia sprawdzić, kim naprawdę jest Walker. Opowieść osnuta na motywach szekspirowskiego „Otella”. W roli Marka Walkera: brytyjski aktor – Jonathan Pryce („Brazil”, „Evita”, „Stygmaty”, „Jutro nie umiera nigdy”, „Ronin”), który w 1995 roku w Cannnes otrzymał Złotą Palmę dla najlepszego aktora za rolę w filmie „Carrington”.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.