Ślepy tor - (1967)

Ślepy tor Ślepy tor 2019-09-16 05:32:19

Tytuł oryginalny: Ślepy tor - (1967 ) - (27 min.)

Opis filmu Ślepy tor (Ślepy tor 1967 ):

Film z cyklu „Opowieści niezwykłe”. Pewien dziennikarz ma wyruszyć w podróż pociągiem. Jednak przed wyjazdem odwiedza go dziwny i tajemniczy nieznajomy, który opowiada mu historię swej śmierci w katastrofie kolejowej. Dziennikarz po tym co usłyszał rezygnuje z podróży.

Obsada: Jacek Woszczerowicz Jan Koecher Kazimierz Rudzki Krzysztof Litwin Lech Ordon Ryszard Pietruski Witold Dederko Zofia Jamry

Film Ślepy tor jest to produkcja, której rok produkcji to 1967 roku. Ślepy tor powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dreszczowiec. Za datę premiery filmu Ślepy tor uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ślepy tor online" lub "film Ślepy tor cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ślepy tor legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ślepy tor online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.